Betonvloer in Haren

In een prachtige woning in Haren (Groningen) hebben we de betonvloer van een pu-coating voorzien.

In een prachtige woning in Haren (Groningen) hebben we de betonvloer van een pu-coating voorzien. De vloer in combinatie met de coating wordt ook wel woonbeton genoemd.

Werkwijze betonvloer

Alvorens de coating op de betonvloer kan worden aangebracht, dient de vloer eerst te worden gesaneerd en uitgevlakt. Vervolgens hebben we de vloer geïmpregneerd. Na deze werkzaamheden is het mogelijk om de pu-coating op het beton aan te brengen. De pu-coating zorgt ervoor dat een betonvloer slijtvast en eenvoudig te onderhouden is.

Meer informatie over een betonvloer? Neem gerust contact met ons op of vraag vandaag nog een offerte aan. Binnen 24 uur ontvangt u geheel vrijblijvend een prijsopgave in uw mailbox!

Renovatie, onderhoud of een vloer laten leggen?

Wilt u meer informatie over het mogelijk gieten, leggen of renoveren van uw vloer? Vraag ons dan om een vrijblijvende offerte!
Wilt u liever iemand spreken, neem telefonisch contact met ons op via 0599-650299 of vraag een terugbel verzoek aan.

Vloervernieuwing

Renovatie is niet alleen onderhoud, maar eventueel ook een nieuwe vloer! Misschien kunnen wij u verrassen met een scherpe offerte!

Heeft u een andere vraag? Gebruikt u dan a.u.b. ons contactformulier!

Tags

GRATIS EEN OFFERTE?

Vraagt u gerust een kosteloos en zonder enige verplichting een advies voor uw bedrijf, woning en/of situatie aan.